Komfortowe, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Samochody niezwyczajne, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o wielkiej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, żeby podwyższyć zadowolenie współczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne bądź AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Jednak te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie wozy mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – opustoszałego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowatorskie wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie machiny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i opatentować takie auta? To na pewno byłoby imponujące doświadczenie dla smakoszy aut oraz przeciętnych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach dawnych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez wiele godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne archaiczne auta.

pioneer

Radioodtwarzacz

pioneer

głośniki komponentowe